En İyi HBO Dizileri

En İyi HBO Dizileri

HBO, seneler içerisinde kendini her fırsatta geliştirmeyi başarmış ve çıkarttıkları diziler ile izleyenlerin beğenisini kazanmayı bilmiştir. HBO imzası olan yapımlarda bazen bir romandan esinlenildi bazense tarihten ilham alındı. Konu her ne olursa olsun ortaya çıkarılan işte büyük bir emek ve bunun karşılığında alınan geri dönüşler ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. İşte yıllar içerisinde yapılmış en iyi HBO dizileri.


Chernobyl

Mini bir dizi tadında olan dizi, Çernobil’de meydana gelen nükleer felaketini konu almakta. Kısa zamanda izleyenler tarafından o kadar beğenildi ki tüm zamanların en iyi televizyon dizisi unvanına kavuştu. İMDb‘de aldığı puan ile bunun karşılığınıda gören Chernobyl herkes tarafından izlenmesi gereken önemli yapımların başında geliyor.


Game of Thrones

Yakın zamanda final bölümü ile son bulan dizi kuşkusuz tüm zamanların en iyi dizileri arasında yer alıyor. HBO‘nun üstlendiği en iyi yapım olarak anılan Game of Thrones, aynı adlı romandan esinlenilerek kurgulanmış ve büyük bir başarıya imza atmıştır. Sürükleyici hikayesi 8 yıl boyunca oldukça fazla ilgi görmüştür.


The Sopranos

En İyi HBO Dizileri

Eski bir İtalyan atasözü vardır: Bir kere s*çıp sıvazladın mı, iki dişini kaybedersin.

Mafya konusu diziler arasında ilk akla gelenler arasında olan The Sopranes, HBO‘nun başarılı yapımları arasında yer alıyor. Dizinin aldığı ödüller saymakla bitmeyecek türden.


The Wire

En iyi HBO dizileri arasında yer alan The Wife, televizyon tarihinin altın çağında yayınlanmış ve kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmayı başarmış nadir diziler arasında yer alıyor. Suç dünyası ve bununla mücadele konusu üstünde durulan dizi HBO‘nun unutulmayan ve seneler boyu izleyici kazanmış yapımlarından biri.


Six Feet Under

Babalarını kaybettikten sonra zor günler yaşayan bir ailenin hikayesini konu alan dizi izleyenler tarafından o kadar benimsendi ki HBO‘nun unutulmaz dizileri arasında kendine yer bulmayı başardı. 5 sezondan oluşan Six Feet Under etkileyici bir hikayeye sahip.


En iyi HBO dizilerini bir araya getirdik. Daha fazla HBO dizileri ve diğer platformlarda yayınlanan dizi veya filmler hakkında detaylı ve ilginç bilgilere listelip.com‘dan kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry