Yeni Dizi The Witcher

Yeni Dizi The Witcher

Merakla beklenen diziler arasında yer alan yeni dizi The Witcher etkileyici senaryosu ve kaliteli kadrosu ile izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Aynı adlı romandan uyarlama bir dizi olan The Witcher, Netflix Original dizileri arasında yer alacak.

Yeni Dizi The Witcher

Her geçen gün adından daha çok bahsettiren Netflix bu sefer Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınan romandan esinlenerek izleyiciyle buluşturacağı The Witcher için beklenti oldukça büyük. Seriler halinde kaleme alınan roman, oyun piyasasına da uyarlanarak beklenenden çok ilgi gördü. Bunun üzerine serinin ikinci oyunu olan The Witcher 2: Assassin’s of Kings oyun meraklılarıyla buluştu. Büyük bir beğeni gören serinin 3. versiyonu ise 19 Mayıs 2015 tarihinde The Witcher 3: Wild Hunt olarak devam etti. Birçok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi oyun serisi unvanına layık görüldü.

Başarılı bir geçmişi olan The Witcher şimdi ise dizi film platformunun lideri Netflix tarafından derlenecek. Netflix’in yeni dizi The Witcher olarak lanse edildikten sonra ise yeni bir açıklama gelmiş değil. Henüz çıkış tarihi belli olmayan dizinin hikayesi ise oldukça ilginç.

En korkunç canavarlar bizim yarattıklarımızdır.

Yüzyılı aşkın bir süredir beraber yaşayan cüceler ve elfler arasında barış son bulur ve ırklar arası yeni bir savaş patlak verir. The Witcher olarak bilinen Geralt of Rivia, vaadedilen çocuğun doğumunu beklemektedir. Bu çocuk savaşın ve dünya üzerindeki bulunan güçten çok daha fazlasına sahip olacaktır.

Kitaptan farklı bir senaryo izleyeceği beklenen dizide destansı bir ailenin epik öyküsü izleyici ile buluşacak. Ayrıca Netflix merak uyandıran dizi hakkında fotoğraflar ve fragman yayınladı. Aralık 2019 tarihinde izleyici ile buluşması beklenen The Witcher için meraklar dahada artmış gözüküyor.

Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça kaliteli isimlerden oluşmakta. Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill, Yennefer karakteri ile Anya Chalotra ve Ciri karakteriyle Freya Allan yer almakta.

Merakla beklenen dizi hakkında detaylar açıklandıkça listelip.com üzerinden detaylı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Ayrıca diğer dizi ve filmler hakkındaki yer verdiklerimize göz atabilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry