Jumanji: The Next Level Yakında Vizyonda

Jumanji: The Next Level

Sinemaseverler buraya… Jumanji serisinin ikinci filmi Jumanji: The Next Level çok yakında vizyona girecek. Detaylar Listelip’de….


Sinemaseverler buraya… Jumanji serisinin ikinci filmi Jumanji: The Next Level çok yakında vizyona girecek. Detaylar Listelip‘de….

1981 yılında Chris Van Allsburg tarafından Jumanji adlı bir kitap yazıldı. Kitap, büyülü bir tahta oyununu konu ediniyordu ve sadece 32 sayfalık bir çocuk kitabıydı.

Jumanji 1995 yılında, ilk kez beyaz perdeye uyarlandı ve vizyona girdi. Filmin yapımcılığını William Teitler ve Scoot Kroopf üstlenirken, yönetmen koltuğunda Kaptan Amerika, Wolfman gibi filmleri de yöneten Joe Johnston oturuyordu. Filmin başrol oyuncusu Robin Williams’tı ve ona Kirsten Durst, Bonnie Hunt gibi oyuncular eşlik ediyordu.

Jumanji: Vahşi Orman

Jumanji filmi 2017 yılında tekrar çekildi ve vizyona girdi. Dwayne Johnson ve Kevin Hart filmi adeta domine etti. Bu ikili daha önce Central Intelligence filminde birlikte oynamıştı ve Jumanji’de de aralarında büyük bir uyum olduğu aşikardı. Özellikle Jack Black, Karen Gilian ve Nick Jonas gibi isimler de filmde çok iyi bir iş çıkardı. Öyle ki Jumanji Vahşi Orman yaklaşık 1 milyar dolarlık gişe hasılatı elde etti.

Eğer filmi izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz. Zira bu film sizi hem güldürecek hem de aksiyon sahneleriyle heyecanlandıracak. Film hakkında elbette spoiler vermek istemiyoruz. Fakat sizin için filmi şöyle özetleyebiliriz: Aynı lisede eğitim gören 4 arkadaş Jumanji adlı video oyununu keşfediyorlar ve daha sonra oyun onları içine çekiyor. Oyundan çıkmak için yalnızca tek şansınız var; oyunu bitirmek!

Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level adına en sevindirici şey filmin oyuncu kadrosunun aynı kalması… Özellikle Jack Black ve Kevin Hart bu filmde de kadroda olduğu için biz ayrıca mutlu olduk… Filmin yönetmen koltuğunda yine Jake Kasdan oturuyor. Jumanji: The Next Level 13 Aralık 2019’da vizyona girecek.

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla serinin ikinci filmi, en az ilk film kadar eğlenceli olacak. Serinin ikinci filminde karakterlerin seçtikleri avatarlar değişiyor ve bu sefer oyuncularımız farklı kişiliklerle bize hitap edecek. Bu da Listelip ekibi olarak, bizim filme olan merakımızı daha da arttırıyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry