Malefiz: Kötülüğün Gücü Vizyon Tarihi

Malefiz: Kötülüğün Gücü Vizyon Tarihi

Tüm Dünya’da merakla beklenen Malefiz: Kötülüğün Gücü vizyon tarihi ve tüm detayları…


Tüm Dünya’nın merakla beklediği filmler arasında yer alan Malefiz: Kötülüğün Gücü vizyon tarihi 18 Ekim olarak belirtildi. Disney yapımı film 2014 yılında Malefiz ve Aurora’nın devamı niteliğinde olacak.

Malefiz: Kötülüğün Gücü Vizyon Tarihi

Yapımcı Disney olduğunda kuşkusuz herkesi bir merak sarmakta. Yapımlarında kalitenin has safhada olduğu kaçınılmaz bir gerçek olan Disney, seyirci ile bu sefer Malefiz: Kötülüğün Gücü ile buluşacak. Serinin ilk filminde seyirciye görsel bir şov sunan Robert Stromberg’in ikinci filmde yönetmen koltuğunda yer almayacağı belirtildi. Malefiz: Kötülüğün Gücü filminde yönetmen koltuğunda sıkça adından söz ettiren Joachim Rønning yer alacak. Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı gibi başarılı yapımların yönetmen koltuğunda yer alan bu isim için Malefiz: Kötülüğün Gücü ise fark yaratacağa benziyor.

Malefiz ve Aurora filminde gördüğümüz iki uyumlu isim ise tekrar bir arada. Malefiz karakterine hayat veren Angelina Jolie ve prenses rolündeki Elle Fanning tekrar izleyici karşısında olacak.

2014 yılının en çok kar eden filmlerinin başında gelen Malefiz ve Aurora’dan sonra serinin ikinci filminden beklenti oldukça büyük. Öyle ki İngiltere’de gerçekleşen çekimlerde masraftan kaçınmayan Disney, izleyenleri büyülemeyi hedefliyor.

Filmin konusu ise Malefiz’den daha çok Aurora odaklı. İlk filmin devamının ele alındığı yapımda yıllar Maleficent ve Aurora’ya iyi davranmıştır. Aralarında ki bağ önce kalp kırıklığına, intikam öyküsüne ve son olarak sevgiye dönüşmüştür. Ancak insanlar ve periler arasındaki nefret hala devam etmektedir. Başlarından geçen olaylar zinciri sonrasında aralarındaki sevgi sıkı bir şekilde sınanacaktır.

2017’de vizyona girmesi beklenirken 2019 yılına ertelenmesi izleyicide kırgınlığa yol açsa bile yayınladıkları fragman ile herkesin gönlünü almayı başaran bu etkileyici yapım için geri sayım devam ediyor. Malefiz: Kötülüğün Gücü vizyon tarihi 18 Ekim 2019 olarak yerini aldı.

Fragmanı izleyen herkesi bir merak sarmışa benziyor. Öyle ki izleyici ile buluşacağı ilk gün gişe rekorlarını yerle bir etmesi beklenen Malefiz: Kötülüğün Gücü için 2019 yılının sonlarına doğru yıla damga vuran yapımlar arasında yer alacağı konusunda herkes aynı görüşte.

Ayrıca Kasım 2019’da vizyona girecek filmler listesine göz atabilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry