The New Mutants ve Gambit İki Yeni X-Men Filmi

The New Mutants

İki yeni X-Men filmi yakında vizyona girecek… The New Mutants ve Gambit hakkında tüm detaylar Listelip’de….


İki yeni X-Men filmi yakında vizyona girecek… The New Mutants ve Gambit hakkında tüm detaylar Listelip’de….

X-Men filmleri, sinemaseverlerin kalbinde her zaman ayrı bir yere sahip olacaktır. Birbirinden farklı süper kahramanlarıyla bizi etkilemeyi başaran bir sinematik evren… Özellikle Wolverine karakteri bir kuşağın en büyük süper kahramanı olmayı başardı. Fakat Hugh Jackman’ın artık X-Men filmlerinde oynamayacağını açıklamasının ardından, X-Men dünyasının gidişatı ne olacak sorusu ortaya çıktı.

Öyle ki 2017 yılında vizyona giren, Hugh Jackman’nın son kez Wolverine karakterine hayat verdiği Logan filmi 600 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Üstelik filmin bütçesi yalnızca 100 milyon dolardı. Fakat 200 milyonluk bütçesiyle 2019 yapımı X-Men Darx Phoniex yalnızca 250 milyon dolarlık gişe hasılatı elde edebildi.

The New Mutants

Şu ana kadar tam 14 X-Men filmi çekildi ve açıkçası X-Men sinematik evreni son zamanlarda biraz sallanıyor. Deadpool 2 büyük bir gişe başarısı elde etti, fakat bize göre bunun tek nedeni Deadpool karakterinin kendisi… İşte bu yüzden yeni X-Men filmi The New Mutans, büyük önem teşkil ediyor.

Filmin konusu hakkında henüz pek bir bilgimiz yok, fakat anladığımız kadarıyla yeni bir grup mutantla tanışacağız. Filmin en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi başrolde Game of Thrones’un Arya’sı Maise Williams( the girl is no one) var. The New Mutants 3 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Fragman aslında 2017 yılından kalma, çünkü bu filmin 2018 yılında vizyona girmesi planlanıyordu. Daha sonra 2 Ağustos 2019’da vizyona gireceği duyuruldu, fakat bu sefer de 2020’ye ertelendi.

Gambit

X-Men sinematik evreninin bir diğer üvey evladı Gambit… Bu film sözde 2015 yılından beri vizyona girecek. Fakat hala çekimlere başlanmadı. En son geçtiğimiz yıl filmin yönetmeniyle ilgili sıkıntılar ortaya çıkmıştı. Şu anda filmin yönetmeninin Gore Verbinski olacağı öngörülüyor. Başrollerinde ise Channing Tatum ve Lizzy Caplan olacak. Filmin vizyon tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

X-Men yapımcıları sizi daha önce Gambit karakteri ile tanıştırdı. Hangi filmde olduğunu anımsamayanlar için küçük bir hatırlatıcı…

X-Men sinematik evreni son zamanlarda bizi biraz hayal kırıklığına uğratmış olsa da, yeni filmlerle gönlümüzü alacaklarına inanıyoruz…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry